Yabandı dilini ilerletmek isteyenlere dev fırsat

Yaz tatilinizi değerlendirmek ve yabancı dilinizi ilerletmek için dev fırsat!

Yaz tatilinizi değerlendirmek ve yabancı dilinizi ilerletmek için dev fırsat! Bir aylık Avrupa gezisi ve yabancı dil eğitimi bir arada. Alman devlet okulunda 1 hafta boyunca aktif olarak derslere katılacak, 2 hafta özel dil kurslarında Almanca eğitimi alacak ve 1 hafta sürecek olan Almanya, Hollanda, Belçika ve Fransa gezilerine dâhil olacaksınız. Bunların dışında, öğleden sonraları ve hafta sonları sportif aktiviteler ve kültürel müze gezileriyle 4 hafta sürecek yaz okulunuzu dolu dolu geçireceksiniz.

Hannover; Almanya’nın kuzeyindeki Niedersachsen (Aşağı Saksonya) eyaletinin, güzelliği ve tarihi dokusuyla, huzur veren başkentidir. Güneyinde üniversite şehri olan Göttingen ve doğusunda Wolfsburg şehri bulunmaktadır. Hannover, coğrafi yapı itibariyle vadi üzerine kurulmuştur ve içinden Leine Nehri geçmektedir. Bu özelliği nedeniyle yaz aylarında şehir içi ulaşımda bisiklet kullanımı popülerdir. Yapay Maschsee Gölü de Hannover’dedir. Geniş parklar ve yeşil alanlara sahip olan kent, Almanya’nın en büyük uluslararası fuar merkezidir.

Eğer siz de Almanca öğrenerek Alman Eğitim Sistemini daha yakından tanımak, farklı şehir ve ülkeleri gezmek, bunun dışında güzel bir yaz tatili geçirmek istiyorsanız, sınırlı olan kontenjanlarımıza dâhil olmak için acele edin. Detaylı bilgiyi www.royalie.com internet adresinden ya da 0 232 465 24 20 numaralı telefondan eğitim danışmanlarımızla görüşerek alabilirsiniz.